У ЦНАПі міста Луцьк з’явилася нова послуга

news

Нова послуга подання декларації про право провадження господарської діяльності з’явилася у ЦНАП міста Луцька. Діятиме вона у період воєнного стану.

Як повідомляють у ЦНАПі, декларація дасть змогу здійснювати господарську діяльність без отримання дозволів, інших документів дозвільного характеру, ліцензій.

Потім невідкладно, але не пізніше трьох місяців після припинення чи скасування воєнного стану потрібно буде звернутися, щоб отримати відповідні дозвільні документи.

Декларація подається незалежно від зареєстрованого місця проживання, місця провадження господарської діяльності або місцезнаходження відповідного об’єкта.

Здійснити це можна також в електронній формі через застосунок ДІЯ.

ЦНАП міста Луцька працює у понеділок-четвер з 8.00 до 17.00 год., п’ятницю – з 8.00 до 15.00 год. (вул. Лесі Українки, 35).

Телефон для додаткової інформації (0332) 777 888.

Додатково: подання декларації про право провадження господарської діяльності (на період воєнного стану) здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 березня 2022 р. № 314 «Деякі питання забезпечення провадження господарської діяльності в умовах воєнного стану»

0 Комментариев