У центрі Луцька – захаращений будинок, біля якого страшно ходити, “бо по голові можуть дати”. ВІДЕО

news

У Луцьку в одному із дворів на центральній вулиці Лесі Українки безхатченки та п’янички влаштували собі справжній притулок, захарастили територію сміттям і непотребом.

 

Про це повідомляє Народний контроль.

 

Так, улюбленим місцем для вуличного контингенту став аварійний будинок і старий склад у внутрішнього дворику на вулиці Лесі Українки, 36.

Галина Адамівна зі сім’єю проживає по сусідству понад 20 років. Каже будинок почав валитися давно, а коли померла його остання мешканка, приміщення окупували особи зі сумнівним минулим.

«Дітей страшно випускати у двір. У старому будинку постійно хтось сидить, навіть уночі чути голоси», – розповіла Галина Адамівна.

Інша місцева жителька Галина теж скаржиться:«Безхатченки, п’яниці збираються тут, ночують. Вечором страшно йти, боїшся, що по голові можуть дати».

На думку активіста «Народного контролю» Михайла Шелепа, аварійний будинок справді перетворився на смітник і руїну, відтак бажання місцевих мешканців знести запущені будівлі, нормальне. Понад те, лучани прагнуть замість аварійних приміщень встановити дитячий майданчик, висадити клумби. Готові навіть вкласти в це власні гроші.

У департаменті ЖКГ Луцька запевнили «Народний контроль», що вже незабаром вирішать проблему.

«Маємо перевиконання бюджету, тому є надія, що міські депутати на сесії знайдуть кошти на виконання робіт. За попередніми підрахунками, потрібно 46 тис. гривень, щоб ліквідувати аварійні будівлі: розібрати їх і вивезти сміття», –  повідомив директор департаменту ЖКГ м. Луцьк Іван Кубіцький.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев