У центрі Луцька мешканці «воюють» із баром за подвір’я

news

Мешканці трьох будинків у центрі міста нарікають, що частину їхнього подвір’я віддали для бару. Звинувачують у цьому директора Палацу культури.

Про це йшлося сьогодні, 14 червня, під час засідання постійної комісія міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру.

Мешканці будинків 14, 16 та 17 на вулиці Крилова просять Луцькраду скасувати рішення міської ради про надання земельної ділянки в оренду для комунального закладу «Палац культури міста та підприємцю Герасим’юку для обслуговування закладу громадського харчування – кафе «Хмельницький», розташованого на вулиці Богдана Хмельницького, 1б.

Начальник управління земельних ресурсів Луцькради Сергій Шабала розповів, що земельна ділянка оформлена за Палацом культури міста, будівля розташована на ній частково у власності Палацу культури, частково – у приватній власності, де і розташований бар «Хмельницький», який має вихід у двір. Власник бару орендує земельну ділянку у Палацу культури.

Як розповіла мешканка одного із будинків, пенсіонерка Валентина Іванівна, мешканці будинків не згідні із рішенням міськради. Вона зазначила, що у трьох будинках є близько ста мешканців, із них 21 дитина, 9 із яких дошкільного віку. Подвір’я і так маленьке та було у спільному користуванні цих трьох будинків.

За словами Валентини Іванівни, їх не попередили «та втихаря» директор Палацу культури віддав половину подрвір’я для власника бару. За словами мешканки, за півдня там знищили зелені насадження та пристосування для сушіння одягу, поставили павільйон та розширили бар.

Голова земельної комісії Євген Ткачук зазначив, що депутати не мають права скасовувати своє рішення, для цього мешканцям треба звернутися до суду, щоб суд скасував рішення Луцькради. Разом з тим Ткачук запевнив, що точно дозволу на встановлення літнього кафе не надавали, тому зобов’яжуть муніципальну поліцію перевірити законність встановлення літнього кафе

0 Комментариев