У центральному парку Луцька висадили жасминову алею. ФОТО

news

З метою створення нового туристичного об’єкту у Луцьку, з ініціативи управління туризму та промоції міста сьогодні на одній з алей у Центральному парку культури та відпочинку імені Лесі України відбулася посадка кущів жасмину в рамках наповнення парку багаторічними рослинами. Понад 50 кущів коробчатого та махрового жасмину навесні радуватимуть своїм цвітом та неповторним ароматом мешканців і гостей нашого міста. Жасминова алея стане справжньою окрасою нашого міста, аналогів якій в Україні немає.

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

До цікавої та корисної ініціативи долучилися радник міського голови Ігор Поліщук, заступник міського голови Костянтин Петрочук, працівники департаменту житлово-комунального господарства, КП “Парки і сквери міста Луцька”.

Перед тим, як взятися до роботи, Ігор Поліщук зазначив: “ Ідея посадити жасмин у парку є дуже цікавою, вона вже неодноразово розглядалася, і сьогодні ми розпочали створення ще одної алеї для прогулянок. Жасмин – це дуже гарна рослина із приємним запахом. Незважаючи на те, що наближається зима, робота із розчистки парку продовжується. Окрім алеї парасольок, алеї ліхтарів, жасминової алеї, є ще дуже багато не менш цікавих ідей щодо зовнішнього вигляду парку. Усе більше охочих виявляють ініціативу відбудовувати алеї, встановлювати різноманітні атракції. Тож із настанням весни розпочнеться наступний етап реконструкції Центрального парку.”

За словами директора департаменту ЖКГ Юрія Крася, місце для створення жасминової алеї обрали невипадково. Тут дуже затишно, неподалік знаходиться зоопарк, тому зазвичай воно дуже людне. Окрім цього, згодом алею викладуть бруківкою, буде встановлено освітлення, аби лучани та гості міста із задоволенням тут відпочивали.

0 Комментариев