У сусідній з Волинню областю з’явився пам’ятник тваринам, які загинули через війну

news

У Рівному на території місцевого зоопарку відкрили пам’ятник тваринам, які загинули через війну.

24 травня – важливий день в історії Рівненського зоопарку. Саме в той день у зоопарку відкрили меморіальний знак в пам’ять про загиблих внаслідок російської агресії тварин. Композицію з двох металевих оленів встановили неподалік від входу у зоопарк.

Рівненський зоопарк від початку війни став прихистком для близько 70 звірів різних видів, які були налякані та дезорієнтовані після ворожих обстрілів.

Олена Євтодюк, Іnstagram-блогерка та ініціаторка даного проекту, розповіла, що ідея в неї з’явилася ще у лютому.  З власного бюджету дівчина, яка сама є власницею  йоркширського тер’єра та двох котів, яких забрала з вулиці, витратила майже дев’ять тисяч гривень на реставрацію та встановлення знаку.

Луцький зоопарк запрошує відвідувачів: графік роботи та вартість квитка

Як розповів директор Рівненського зоопарку Олег Павлюк, власних коштів на встановлення пам’ятника заклад не витрачав:

Ідея досить гарна і правильна, вона на часі. Наскільки мені відомо, в Україні ніхто іще такого не робив. Ми напевне перші це робимо. Була реставрована скульптура аварійна, вона виготовила цю інформаційну табличку. У наших колег, у яких ми евакуювали тварин, були загиблі також олені. Це було у Харківському Фельдман Екопарку, це було у Ясногородці під Києвом.

0 Комментариев