У столиці Польщі встановили перший у світі публічний алкотестер

news

На Віслинських бульварах у Варшаві з’явився незвичайний стовпчик. У столиці Польщі встановили громадський алкотестер, відомий ще як “алкостовпчик”. Виробник стверджує, що це перший подібний пристрій у світі.

У серпні, на площі Каля у Варшаві, було встановлено громадський алкотестер, розроблений компанією Promiler. Виробник стверджує, що це перший алкотестер такого типу у світі і він працює незалежно від погодних умов.

Цей алкотестер доступний для громадськості цілодобово і використання його надзвичайно просте, вимагаючи лише натискання однієї кнопки. Вимірювання можна здійснювати після оплати через платіжну картку, з вартістю 5 злотих на сьогоднішній день. Для отримання результатів необхідно відповідати інструкціям, які відображаються на екрані пристрою.

Цей проект був запропонований Управлінням соціальної допомоги та проектів столичного міста Варшави та має свої коріння ще з 2018 року.

Ми хотіли полегшити мешканцям можливість самостійно перевіряти свою тверезість. Кожен може добровільно перевірити, як кількість випитого алкоголю впливає на його організм. Ми припускаємо, що це підвищить здатність до самоконтролю людей, які цікавляться вимірюваннями, і матиме позитивний вплив на підвищення рівня безпеки на вулицях Варшави. Проект є пілотним, і ми подивимося, наскільки він відповідає потребам мешканців,

– каже Томаш Пацтва, директор Управління соціальної допомоги та проектів міста Варшави.

Місце розташування алкотестера було вибрано уважно, оскільки це популярна локація для місцевих мешканців і туристів. Протягом першого місяця роботи алкотестера ним скористалися майже 500 осіб. Наразі пристрій може мати похибку у вимірюваннях до 10%, але виробник активно працює над виправленням цієї проблеми.

0 Комментариев