У США стратили чергового злочинця

news

Влада штату Техас стратила злочинця, засудженого вісім років тому за вбивство співробітника муніципальної служби при виконанні службових обов’язків, передає ТАСС.
Вирок був приведений у виконання шляхом смертельної ін’єкції.

33-річний Адам Ворд став п’ятим злочинцем, страченим у Техасі в цьому році, і дев’ятим у США.

У 2005 році в місті Коммерс Ворд посварився з 46-річним Майклом Волкером, який працював інспектором із санації захаращеного житла. Він приїхав в будинок жителя міста, який влаштував сміттєзвалище на задньому дворі.

У ході сварки інспектор пригрозив викликати підмогу, якщо господар власності не дозволить йому прибрати звалище і продезінфікувати територію. Ворд пішов в будинок, повернувся з пістолетом 45-го калібру і застрелив Волкера. На його тілі нарахували дев’ять кульових отворів.

Злочинець неодноразово намагався домогтися пом’якшення покарання. Його адвокати наполягають на тому, що їхній підзахисний недоумкуватий, страждає на низку психічних розладів. Однак суди в Техасі відхиляли клопотання про пом’якшення покарання.

Аргумент полягав в тому, що Ворд усвідомлює свої дії та їхні наслідки. Верховний суд США відхилив останнє прохання вбивці за лічені години до страти.

У цілому страта дозволена в 31 американському штаті. Станом на квітень цього року в США приведення кари у виконання очікували 3002 людини. У період з 1976 року, коли смертна кара в країні знову почала застосовуватися, до вересня 2015 року в США було страчено 1414 осіб. Основним методом страти є смертельна ін’єкція.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев