У сфері закупівель на Волині виявили порушень більше, ніж на 24 мільйони гривень

news

За результатами аналізу закупівель працівники волинського управління Держаудитслужби виявили порушень більш ніж на 24 мільйони гривень. Відтак, до правоохоронців фініспекція спрямувала майже 50 ревізійних матеріалів, – інформує «Волинська правда».
Про це йшлося під час розширеного засідання колегії Волинської обласної державної адміністрації.

За інформацією заступника начальника Управління Західного офісу Держаудитслужби у Волинській області Віктора Гальчука, за результатами аналізу закупівель у 2016 році було попереджено порушень на загальну суму 24,3 мільйона гривень.

Серед порушників виявилися військовий госпіталь частини А4554, куди мали закупити медикаменти на 0,23 тисячі гривень, Луцький геріатричний пансіонат у Волинській області (поточний ремонт приміщення на 0,3 млн грн), відділ освіти Ківерцівської РДА (капітальний ремонт ЗОШ Цумань на 1,86 млн грн) та територіальне управління Державної судової адміністрації України на Волині (будівництво адмінприміщення на вул. Конякіна на суму 21,9 млн грн).

Відтак, впродовж року до правоохоронних органів Волині було передано 48 ревізійних матеріалів. За ними було порушено 16 досудових розслідувань та вручено 4 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень.

Відповідно, до порушників бюджетного законодавства застосовано 26 заходів впливу у вигляді зменшення бюджетних призначень, зупинення операцій з бюджетними коштами та призупинення бюджетних асигнувань.

Окрім того, до адмінвідповідальності за порушення фінансової дисципліни притягнуто 90 посадових осіб із накладеним штрафом на суму 14 тисяч гривень. Ще 16 посадовців притягнено до дисциплінарної відповідальності, з них 1 особу звільнено із займаної посади.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев