У селищі на Волині запровадили карантин

news

На Волині введено карантинні обмеження в зв’язку із встановлення випадку сказу у кота. Заражену тварину виявили в селищі Ратне на вулиці Прип’ятська.

Про це повідомила Ратнівська селищна рада.

Відповідно до рішення державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Ковельській районній державній адміністрації, зафіксованого у протоколі № 13 від 28 листопада 2023 року, введені карантинні обмеження на території, що визначена як неблагополучна у зв’язку з випадком сказу тварин.

Конкретно, це стосується селища Ратне на вулицях Прип’ятська, Б. Хмельницького, Набережна, Європейська та Короленка, а також на території загрозливої зони в радіусі 3 км від місця виявлення захворювання.

Служба ветеринарної медицини Ратнівського відділення Ковельської районної державної ветеринарної та медичної служби (РДДВМ) має обов’язок провести вакцинацію невражених домашніх тварин на вказаних вулицях та встановити постійний ветеринарний нагляд за тваринами на території з проблемами.

Місцевих мешканців закликають бути обережними та своєчасно повідомляти ветеринарну службу про всі випадки укусів тваринами людей, а також про неадекватну поведінку як домашніх, так і диких тварин.

0 Комментариев