У селах поблизу Луцька тривають дорожні ремонті роботи: Поліщук тримає все на контролі

news

У селах Луцької громади облаштовують асфальтне покриття. Роботи на деяких вулицях вже завершено, а на деяких вулицях – на завершальному етапі. Особисто процес контролює Луцький міський голова Ігоря Поліщука.

У Зміїнці вулиця Журавлина, а також проїзд між вулицями Черчицька та Новочерчицька — з новим асфальтом. На облаштування ідеального покриття доріг з міського бюджету спрямували понад 2 мільйони гривень. Роботи виконали спеціалісти ТзОВ “Луцька ДПМК”.

Також було проведено ремонт доріг на вулицях Космонавтів та Вишневій у селі Кульчин.

У той час, у селі Небіжка тривають роботи. В наступних вулицях: Котляревського та Нова, вже облаштовано асфальтне покриття. Також важка дорожня техніка активно підготовлює дорожню поверхню для майбутнього облаштування на вулиці Центральній у селі Антонівка.

 

“Не дивлячись на дуже складний час, на повномасштабне вторгнення, війну, намагаємось підтримувати господарства нашої громади та нашого міста в належному стані. На жаль, маємо багато вулиць, де взагалі відсутнє будь-яке покриття. Болото, люди не можуть доїхати та дійти додому. Намагаємось ремонтувати ті вулиці, які в найгіршому стані, там, де є ініціатива від мешканців, де люди збирають підписи та звертаються, надсилають звернення, – розповів він. – Цього року заплановано відремонтувати близько тридцяти вулиць. Десь роботи вже вдалось завершити, десь ще вони тривають. Як для нинішньої ситуації, вважаю, що це гарний результат. Звичайно, хочеться зробити більше, але маємо розуміти, що велику суму коштів мусимо виділяти для підтримки наших військових. Сподіваємось, що після нашої перемоги зробимо набагато більше доріг”.

Також міський голова розповів, що на усі виконані дорожні роботи є гарантійні зобов’язання від підрядників:

На даний момент немає зауважень щодо якості. Думаю, що все буде добре. В будь-якому випадку, навіть якщо й будуть якісь недоліки, за гарантійними умовами вони будуть виправлені.

0 Комментариев