У Росії масово страйкують далекобійники

news

Водії-далекобійники з 40 регіонів Росії повідомили про початок 10-денного страйку — в знак протесту проти плати за проїзд великовантажних фур по федеральних трасах — системи “Платон”, передає УНН з посиланням наКрим.Реалії.

За інформацією видання, представник Хімкінської колони далекобійників Андрій Бажутін, вантажівки залишаться на стоянках біля дороги, у торгових центрів і в інших місцях. В Химки, де з ще на початку грудня минулого року був влаштований табір протесту, на легкових машинах приїдуть соратники з інших міст.

За словами Бажутін, спочатку акція була приурочена до підвищення з 1 березня тарифу за проїзд фур по федеральних трасах. Підвищення плати було перенесено, однак від проведення акції далекобійники вирішили не відмовлятися.

Нагадаємо, 20 лютого заступник міністра транспорту РФ Микола Асаул заявляв, що вже цього дня вантажне автосполучення між РФ і Україною може бути повністю відновлено.

Раніше повідомлялось, 19 лютого Росія повністю призупинила транзит вантажного транспорту, який зареєстрований в Україні. Наразі затримано 324 українські вантажівки на території РФ.

0 Комментариев