У Росії бойкотують новий фільм з Володимиром Зеленським

news

У більшості російських міст глядачі не прийшли на прем’єрський показ фільму «8 кращих побачень», а в Саратові взагалі зірвали прем’єру. Пояснюють це тим, що головну роль у ньому грає лідер студії «Квартал 95» Володимир Зеленський, повідомляють російські мас-медіа. Пише visti.pro.

Згідно з останніми повідомленнями, прокат фільму «8 кращих побачень» фактично провалився в кінотеатрах Санкт-Петербурга, бойкотували прем’єру комедії з Володимиром Зеленським та Вірою Брежнєвою також жителі Саратова.

Прокату цього фільму в РФ, як відомо, передував скандал.

Заборонити показ «8 кращих побачень» зажадав депутат російської Держдуми від КПРФ Сергій Обухов, тому що в картині знявся Володимир Зеленський, «відомий своєю активною критикою політики РФ щодо України».

За інформацією російських видань, названа комедія не збирає повних залів, незважаючи на те, що на попередню частину франшизи квитки розкуповували повністю.

За повідомленням представників кінотеатрів Санкт-Петербурга картина йде у напівпорожніх залах.

На політику в РФ ніхто нібито не посилається, а керівництво кінотеатрів запевняє, що фільм «8 кращих побачень» просто нікого не зацікавив.

З висловлювань самих росіян, вони не збираються оплачувати «війну на Донбасі», оскільки, за їх твердженням, Зеленський передає зароблені гонорари українській армії.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев