У придорожньому кафе на Рівненщині пропонують безкоштовні обіди для військових

news

У селі Ситне Крупецької громади на Рівненщині місцеві мешканці запровадили прекрасну ініціативу. У придорожньому кафе українські військові можуть безкоштовно пообідати.

Ідею годувати військовослужбовців безкоштовно власники закладу подали місцеві мешканці. Про це розповів очільник Рівненської області Віталій Коваль.
Спочатку в кафе готували вареники для захисників, потім – тушкованки, пізніше коптили м’ясо та сало. А після того, як харчування військових налагодилося, почали думати, над ти, чим ще допомогти.
Оскільки кафе знаходиться на трасі, то військові, які в дорозі, часто зупинялися тут, аби перекусити. Спочатку в закладі пропонували їм чай-каву, але тепер пригощають їх обідами. Пропонують комплекс: і перші страви, і другі, і компот та фрукти.
З волонтерськими обідами для військових вже почали допомагати місцеві мешканці. Приносять картоплю, буряк, сало. Підтримує ініціативу і місцева церква. Кафе обладнане генератором та буржуйкою, тому працює щоденно з 9 до 19 години.

Це хороший приклад відповідального бізнесу. Сьогодні кожен на своєму місці робить максимум. Разом на всіх фронтах наближаємо перемогу, 

 – зазначив голові Рівненської ОВА.

0 Комментариев