У прокурора Волинської області – новий заступник

news

Сьогодні, 25 серпня, прокурор області Дмитро Чепіжак представив колективу прокуратури Волині заступника прокурора області – старшого радника юстиції Дмитра Марченка, призначеного на цю посаду наказом Генерального прокурора України 21 серпня 2015 року.

Про це повідомляють у прес-службі прокуратури Волинської області.

Довідково: Марченко Дмитро Петрович народився 25 травня 1982 року у Києві. Вищу юридичну освіту здобув у Національній академії внутрішніх справ України.

В органах прокуратури – з 2003 року. До призначення на посаду заступника прокурора Волинської області обіймав посаду старшого прокурора відділу нагляду за додержанням законів при провадженні досудового розслідування у кримінальних провадженнях про корупційні злочини управління нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами‚ які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією Головного управління процесуального керівництва та нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами‚ які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією‚ у сфері транспорту та у кримінальних провадженнях слідчих органів прокуратури Генеральної прокуратури України.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев