У Польщі затримали українця, який вбив дружину та двох маленьких доньок

news

У Великопольському воєводстві в одній з квартир знайшли мертвими жінку та двох малих дітей. За підозрою у вбивстві затримали чоловіка та батька загиблих.

Як повідомили в прокуратурі Познані, чоловік визнав свою провину.

За інформацією польських ЗМІ, дана сім’я приїхала до Польщі з України. Чоловік з  2018 року проживав  в Познані, а його дружина разом із своїм сином від попередніх стосунків приїхала на рік пізніше. Вже в Польщі у пари народилося двоє доньок.

Правоохоронцям вдалося з’ясувати, що сімейні конфлікти регулярно приводили до сварок між подружжям, і виявилося, що це часто сталося під впливом алкоголю. У ніч з 13 на 14 листопада 42-річний чоловік, після чергової суперечки, вирішив вбити дружину. Поки жінка спала на верхньому поверсі разом з доньками, віком 1,5 та 4,5 років, він проник туди і задушив її власними руками. Він також задушив одну з доньок, яка прокинулася, а потім і її сестру. Дружині було 29 років, а дівчаткам – 1,5 та 4,5 років.

Допит підозрюваного у цьому вбивстві 42-річного чоловіка в Пущиково поблизу Познані завершився. Його обвинувачують у вбивстві з прямим умислом. За словами чоловіка, того дня конфлікт виник через зловживання алкоголем та безробіття дружини, а також її борги.

Він неодноразово підкреслював свої проблеми з алкоголем, визнаючи, що пив і в день вбивства. У своїх поясненнях він заявив, що не може повністю відтворити події, оскільки не пам’ятає. Син загиблої жінки, 11-річний хлопчик, був у будинку, але не бачив того, що трапилося. Йому вітчим розповів, що його мати та сестри заразились COVID-19 і перебувають у лікарні, і він не дозволив йому піднятися на верхній поверх, оголошуючи дезінфекцію.

Під час визнання підозрюваний заявив, що, розуміючи трагедію, розглядав можливість самогубства, але відмовився від цього. У суботу він вирішив зізнатися охоронцям у галереї “Avenida”, де його і затримала поліція.

Під час допиту чоловік поводився дуже спокійно, не виявляючи жодних емоцій. Лише коли прокурор запитав його, чи шкодує він про скоєне, чоловік розплакався.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев