У Польщі відкриють медичний хаб для українців

news

У Польщі анонсували відкриття медичного хабу для українських пацієнтів, які евакуюють на лікування до Європи. Це спільний проект Міністерства охорони здоров’я України з  Міністерством охорони здоров’я Республіки Польща та представниками Європейської комісії. Відкриття хабу заплановане на 1 вересня у польському місті Жешув.

Медичний хаб розташований у районі аеропорту. Це спеціальне приміщення з усіма потрібними умовами та персоналом. Пацієнти зможуть тут безпечно перепочити або заночувати під час транспортування за евакуаційним маршрутом у разі виникнення непередбачуваних обставин.

З першого дня повномасштабного вторгнення рф на територію України, МОЗ активно співпрацює з усіма міжнародними партнерами та організовує евакуаційні рейси для порятунку життя і здоров’я поранених та важко хворих українців. Ми маємо гарантувати безпеку громадянам у разі виникнення непередбачуваних обставин, таких як, наприклад, затримка чи скасування рейсу, або ж у разі необхідності транспортувати групами велику кількість пацієнтів. Саме тому, завдяки співпраці МОЗ з Єврокомісією та Міністерством охорони здоров’я Польщі, було прийнято рішення створити медичний хаб з усіма необхідними умовами та медичними працівниками, де пацієнти зможуть безпечно перепочити або заночувати під час транспортування за евакуаційним маршрутом,

— зазначив міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко.

У МОЗ також нагадують, що вони у співпраці з Єврокомісією організовують евакуаційні рейси з найгарячіших точок до більш безпечних регіонів України та направляють людей на лікування за кордон абсолютно на безоплатній основі.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев