У Північній Кореї стратили віце-прем’єра за те, що куняв на зустрічі

news

У Північній Кореї стратили одного з віце-прем’єрів, а ще двох високопосадовців було відправлено до сільських районів країни на “перевиховання”. Як заявив у середу, 31 серпня, речник міністерства об’єднання Південної Кореї, у КНДР був страчений віце-прем’єр-міністр з питань освіти Рі Ен Джин.

Про це пише Українська служба DW.

При цьому речник міністерства в Сеулі не зазначив, яким чином у відомстві отримали інформацію. Напередодні південнокорейське видання “JoongAng Ilbo” написало, що Пхеньян стратив двох чиновників, включаючи колишнього міністра сільського господарства Хван Міна, розстрілявши їх із зенітної установки на території військової академії у столиці КНДР.

За повідомленням газети, був також страчений чиновник з міністерства освіти, якого заарештували після того, як він закуняв під час зустрічі з лідером країни Кім Чен Ином. Після цього чиновника звинуватили у неповазі до лідера, стосовно нього було проведено розслідування.

Після приходу Кім Чен Ина до влади у 2011 році у країні відбулась низка страт та кадрових чисток, метою яких називають консолідацію влади в руках північнокорейського диктатора. Зокрема, у 2012 році стратили дядька Кім Чен Ина — Чан Сон Тхека, який був одним з найвпливовіших членів керівництва КНДР, його називали другою за впливовістю людиною в країні.

0 Комментариев