У Парижі проходить церемонія пам’яті жертв терактів

news

Повідомляє korrespondent.net

У столиці Франції проходить жалобна церемонія в пам’ять про загиблих в серії терактів 13 листопада. Про це повідомляє Європейська правда.

Після хвилини мовчання на великому екрані показують фотографій загиблих, які проектувалися на великий екран.

Церемонія проходить за участю президента Франції Франсуа Олланда та інших високопоставлених політиків країни, а також родичів загиблих.

Дивіться фото: У Парижі проходить церемонія пам’яті жертв терактів

“130 імен. 130 життів обірвалися. 130 доль зламані. 130 людей не почують сміх. 130 голосів, який назавжди затихли. Ті, хто загинув 13 листопада, були Францією, всією Францією. Це покоління тепер стало обличчям Франції”, – сказав Олланд на церемонії.

Президент вкотре пообіцяв помститися винуватцям терактів.

“Ми будемо проводити цей бій до кінця, і ми переможемо. Ми не здамося ні страху, ні ненависті, і якщо гнів опановує нами, ми поставимо його на службу захисту свободи день за днем”, – сказав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Євросоюз в рамках підтримки Франції вперше в історії застосує норму про допомогу постраждалій від агресії державі-члену.


13 листопада в Парижі прогриміли вибухи і стрілянина, жертвами яких стали більше ста чоловік. Відповідальність за теракти взяли на себе бойовики “Ісламської держави”.

Франція готова порушити конвенцію з прав людини

0 Комментариев