У Нововолинську зустріли бійця, який повернувся з АТО

news

У Нововолинську зустрічали бійця Сергія Грицюка, якого мобілізували до лав української армії 25-го серпня минулого року. Увесь цей час він обороняв цілісність нашої держави на теренах Луганської, Донецької областей, а, будучи демобілізованим, 28-го вересня повернувся додому. 

Про це повідомляє БУГ.

 

На початку боєць проходив службу у Кримському, а звільнявся з села Золотого на Донеччині. Пригадуючи військові будні, Сергій зауважує, що солдати не мали претензій до командування, однак відчували брак уваги з боку волинських волонтерів.

“Зараз іде зима, і багатьох речей у хлопців бракує. Посилки, які відправляли волонтери в зону АТО, доїжджали лише до першого блокпоста, а далі губилися і ніхто їх не бачив”, – каже боєць.

Про перемир’я військовий розповідає наступні речі: “Наш третій батальйон зайшов у Золоте. Було три обстріли 23-го числа. Слава Богу, залишились всі живі-здорові. Дали відповідь “сепарам” і на другий день наступив мир. А коли виїхав, дзвонили хлопці, що знову в нас “вантаж 200″. За моє перебування в зоні АТО тільки на мінах підірвалися сім машин”.

Нашим захисникам Сергій Грицюк бажає волі. “Мир ми й самі здобудемо”, – каже атовець.

0 Комментариев