У Нововолинську завод забрали у власника через борги

news

14-го вересня Нововолинський олійно-жировий завод, що знаходиться за адресою вул. Нововолинська, 60, за участю правоохоронних органів передали іншому власнику. Повідомляє БУГ.

Офіційна причина передачі – майно, що перебувало під заставою, забрали у попереднього керівника через неспроможність виплатити борг банку ПУМБ.

Неофіційна – директор підприємства, харківський бізнесмен Петро Волошин, взяв кредит на закуплення сировини, а за ці кошти збудував маслобійню у місті Чугуєві. Чому на карту поставив саме Нововолинський олійно-жировий комбінат, який давав непоганий прибуток, нікому не відомо. Можливо, через те, що тут не так розвинене виробництво, як у Чугуєві, де, за інсайдерською інформацією, у нього тепер два таких підприємства. Або ж тому, що не вигідно було возити у Нововолинськ сировину зі Сходу.

Працівників комбінату їхнє керівництво попередило відразу: якщо буде “рейдерське захоплення”, не протестувати, не “влазити” в конфлікти. Їм показали документи про те, що майно переходить до іншого власника і про зміну назви підприємства.

Заступник голови правління банку ПУМБ Костянтин Школяренко прокоментував ситуацію журналістам сайту 0332.ua.: “Ситуація, що склалася у ПУМБ з власниками Нововолинського масложирового комбінату, це класичний випадок, коли позичальник не хоче платити за своїми боргами. Власник підприємства Петро Волошин взяв у банку кредит в 2011 році, і тепер не хоче повертати цю суму. Його заборгованість перед банком становить 500 млн. грн. Ми багато разів йшли назустріч нашому клієнту, пропонуючи пільгові умови погашення заборгованості. Однак потім переконалися, що власник не планує повертати борг. Ми були змушені звернутися до суду. Оскільки Нововолинський масложировий комбінат перебував у заставі у банку, суд ухвалив передати підприємство на відповідальне зберігання банку».

0 Комментариев