У Німеччині сталася трагедія: 17-річного українського спортсмена жорстоко вбили

news

17-річного українця Володимира Єрмакова вбили у Німеччині. Про це повідомила у неділю, 11 лютого, Федерація баскетболу Києва.

Його товариш і співкомандник наразі перебуває у лікарні.

Юні баскетболісти Володимир Єрмаков та Артем Козаченко виступали за молодіжну команду “ART Giants” (U-19) з Дюссельдорфа. Вони з нетерпінням очікували наступний матч, що мав відбутися незабаром. Проте перед цим важливим змаганням на них напали на вулиці з ножем.

Понад 22 кілограми наркотиків намагалися переправити дроном через кордон: на Волині приземлили дрон та затримали контрабандистів

Володимир Єрмаков, не дивлячись на зусилля медичного персоналу, від одержаних поранень помер. Його товариш Артем успішно пройшов операцію, а зараз перебуває в реанімації. Під час лікування обох юнаків їх німецька команда залишалася у лікарні, очікуючи на оновлення щодо їхнього стану.

Згідно з інформацією, отриманою з деяких джерел, нападниками можуть бути особи, які мають коріння з країн арабського світу. Проте наразі немає офіційних підтверджень цієї версії. Не виключено, що агресія могла бути зумовлена національністю молодих спортсменів.

Розгляд справи по стягненню аліментів може відбуватися і без присутності батька

0 Комментариев