Небайдужих просять пожертвувати на операцію маленькій волинянці

news

Маленька дівчинка, якій трошки більше 6-ти місяців змушена відстоювати своє право на життя і боротися за кожен новий день.

Про це інформують у прес-службі ВОГО “Фундація розвитку громад”.

Вона постійно знаходиться в лікарні. Прийом ліків – це для неї уже звична процедура, а лікарня стала рідним домом. Дівчинка навіть пройшла три із шести необхідних блоків хіміотерапії. Однак курс лікування продовжується.

Антонець Тетяні поставили страшний діагноз – вроджена гостра мієлоідна лейкемія. Тож з першого подиху вона уже була в постійній небезпеці. Тривале та дороговартісне лікування наразі дало свої шанси. Зараз дівчинка у стадії ремісії, тож має усі шанси на одужання. Однак для цього необхідно пройти не менш складний шлях, адже лікування продовжується.

Матір хворої наразі в декретній відпустці, весь свій час вона проводить в лікарні з донькою. Батько намагається заробити так необхідні кошти. Однак його зарплата складає близько 2000 гривень, чого ледь вистачає на прожиття сім’ї з п’яти осіб (крім Тетяни є ще двоє дітей). Аби дівчинка змогла жити, їй необхідно пройти чималий курс лікування за кордоном, вартість якого орієнтовно складає 110 000 євро. Коштів у сім’ї немає, тож потрібна допомога усіх небайдужих.

Ми дійсно віримо, що зможемо допомогти малечі, адже шанс на її щасливе життя може дати кожен!

Банківські реквізити для пожертв: р/р 26009055504051, «ПАТ КБ Приватбанк», МФО 303440, ЄДРПОУ 37707135. Призначення платежів: «На лікування Антонець Тетяни».

unnamed (1) unnamed (2) unnamed (3)

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев