У МВС заперечують причетність підполковника волинської поліції до корупції

news

У Міністерстві внутрішніх справ відповіли на вимоги активістів «Народного контролю» Волині не призначати на посаду директора Регіонального сервісного центру МВС у Волинській області одіозного підполковника поліції Юрія Віскунова, який нині виконувач обов’язків начальника цього центру. Про це повідомляє прес-служба «Народного контролю».


У Головному сервісному центрі МВС повідомили, що провели перевірку відносно Юрія Віскунова.

Претензії, які йому висувають активісти, як зазначають у відомстві, не знайшли свого підтвердження.


«За результатами проведеної перевірки, у тому числі наявної податкової інформації, відомості негативного характеру стосовно Віскунова Ю.М. відсутні, а вказані ним доходи отримані із законних джерел», – ідеться у відповіді.
Відтак, за інформацією «Народного контролю», про що йдеться у зверненні до Центральної атестаційної комісії МВС: Юрій Віскунов у 2005 році отримав посаду начальника УДАІ УМВС у Волинській області завдяки своєму куму, тодішньому начальнику обласної міліції Віктору Швидкому; у 2014 рік Віскунов задекларував 142 тисячі гривень доходів, а також придбання будинку за 655 тисяч гривень, – цей факт викликає ряд сумнівів щодо чесності отриманих коштів для придбання будинку; за оперативною інформацією стало відомо, що Віскунов причетний до незаконної реєстрації транспортних засобів у 2015 році.Також у Головному сервісному центрі МВС порадили звертатися у прокуратуру при наявності достовірної негативної інформації про Віскунова.

Нагадаємо, 8 лютого активісти «Народного контролю» та представники інших громадських організацій перешкодили проведенню непрозорого конкурсу у Регіональному сервісному центрі МВС у Волинській області.

0 Комментариев