У МОЗ розповіли про обмеження, які можуть діяти на Великдень 2021

news
Православні українці святкуватимуть Великдень 2 травня . У Міністерстві охорони здоров’я розповіли, які карантинні обмеження можуть діяти на свято.

Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко розповів виданню, що в питанні відзначення Великодніх свят потрібно знайти оптимальне й компромісне рішення, пише “РБК-Україна”

Зараз для церков та храмів вже передбачені обмеження, якщо вони перебувають у жовтій або червоній зонах. Але священнослужителі, напевно, будуть просити пом’якшити обмеження на період Пасхи,
– заявив Ляшко.

Він додав, що хоче, аби люди були у храмах на Великдень, але з дотриманням всіх обмежень, крім того, хтось повинен залишитися зовні.

Заступник міністра охорони здоров’я зазначив, що відомство розглядає і варіант Великодня у форматі онлайн, який у 2020 році.

Ляшко додав, що закривати храми на Великдень влада поки не планує. Рішення про формат та перелік обмежень на свята у МОЗ хочуть напрацювати протягом тижня. Щодо цього йдуть перемовини з релігійними організаціями та лідерами. Однак головний санітарний лікар вважає, що це буде “важкий діалог”.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев