У Міненерго заявили, що відповідальність за несправедливі відключення нестимуть персонально керівники обленерго

news

Кількість скарг від споживачів щодо недотримання графіків та несправедливості у черговості відключень по Україні зростає щодня. Луцьк та Волинь вцілому не є виключенням. Цікавих побажань і докорів можна почитати у групах у соціальних мережах.

Тож задля врегулювання ситуації, у Міненерго заявили, що керівники обленерго нестимуть персональну відповідальність за недотримання графіків відключення електроенергії.

Міністр енергетики Герман Галущенко провів нараду щодо справедливої і рівномірної черговості розподілу використання доступної потужності та електроенергії між споживачами під час застосування заходів із примусового обмеження споживання електроенергії.

Аналіз, який Міненерго провело спільно з НКРЕКП та Держенергонаглядом свідчить, що невдоволення громадян обґрунтоване,

– заявив Герман Галущенко.

За його словами, минулого тижня кількість скарг від споживачів щодо недотримання графіків та несправедливості у черговості відключень зросла удвічі.

При відключенні електроенергії ОСР має керуватися справедливим підходом, щоб усі споживачі перебували в рівних умовах. Якщо будуть встановлені факти зловживань, керівники компаній будуть нести персональну відповідальність,

– підкреслив Галущенко.

Міністр наголосив, якщо будуть встановлені факти зловживань, то керівники ОСР (оператори системи розподілу, обленерго) нестимуть персональну відповідальність за недотримання графіків відключення електроенергії.

Дотримання справедливості при постачанні електроенергії споживачам, а також заживлення об’єктів критичної інфраструктури – це питання національної безпеки. Воно контролюється на найвищому рівні держави і має неухильно забезпечуватись,

– заявив заступник керівника Офісу президента України Ростислав Шурма.

Де не буде світла 3 грудня: графіки стабілізаційних вимкнень по Волинській області

0 Комментариев