У Мексиці через землетрус оголосили надзвичайний стан

news
Президент Мексики Енріке Пенья Ньєто скликав засідання Національного комітету з надзвичайного стану аби оцінити ситуацію, що складається в країні після поштовху в 7,1 балів за шкалою Ріхтера.

Про це повідомляє “Укрінформ” з посиланням на “Подробиці“.

“У постраждалих районах ввели надзвичайний стан. За розпорядженням президента, у столиці країни Мехіко розміщені 3 тисячі військовослужбовців. На руїнах повалених будівель працюють рятувальники та волонтери”, – йдеться в повідомленні.

Метрополітен і наземний громадський транспорт у Мехіко перейшли на безкоштовний режим роботи після сильного землетрусу, повідомляє мексиканський канал Televisa. За даними столичного аеропорту, на деякий час після поштовху була перервана його робота. Зараз аеропорт функціонує в нормальному режимі.

3,5 млн осіб залишаються без електропостачання.

Раніше повідомлялося, що згідно інформації Національної сейсмологічної служби Мексики, епіцентр підземних поштовхів знаходився в 12 км на південний схід від населеного пункту Ахочіяпан (штат Морелос), розташованого в 111 км на південь від столиці Мексики. Осередок землетрусу залягав на глибині 57 км.

Автор статті: Iryna Hupalo

0 Комментариев