У Маріуполі повісилась школярка

news

12-річна дівчинка з Маріуполя наклала на себе руки через погані оцінки в школі. Повідомляє відділ комунікації Маріупольського відділу поліції.

Дитина пішла з життя за власним бажанням, у своїй кімнаті самотужки прив’язала до комоду ремінь від форми та повісилася. За словами батьків, дівчинка зробила це близько 7 ранку.

О 7:10 до чергової частини поліції Маріуполя надійшло повідомлення від батька дитини, який розповів про страшну трагедію в родині. В оперативному порядку на місце пригоди прибула слідчо-оперативна група поліції.

Як зазначив Валерій Шаповалов, який керує напрямком роботи з неповнолітнімидівчинку вранці побачила мати, проте жінці не вдалося врятувати дочку. Поряд лежала записка, де підліток просить нікого не звинувачувати в її смерті та пояснює, що пішла з життя, бо не може виправити поганих оцінок у школі.

Майор поліції Шаповалов підкреслив, що родина порядна, до кута зору правоохоронців не потрапляла. Наразі поліцейські допомагають батькам впоратися з горем та вивчають обставини події.

0 Комментариев