У Львові зібралися небайдужі, аби спільно помолитись за Героїв України. ФОТО

news

29 серпня у Львові біля пам’ятника Шевченку зібралися небайдужі люди, бійці АТО (в основному добровольці) та молодь аби спільно помолитись за перемогу України над агресором, і за Героїв, що поклали свої життя за Україну.

Про це повідомляє Руслан Теліпський, координатор проекту «Меценати для солдата», на своїй сторінці у “Фейсбук”.

Символічно, що акція була організована у підніжжя Кобзаря, вірші котрого не тільки не втратили свою актуальність в умовах війни на Донбасі, але й надалі мають гострий запит у суспільстві, мобілізуючи наше військо до перемоги над окупантами та відновлення територіальної цілісності. Чого вартують відомі на весь світ рядки з поеми «Кавказ»:

«Борітеся – поборете,
Вам Бог помагає!
За вас правда, за вас слава.
І воля святая!».

В цей день передусім згадували тих, кого 3 роки тому росіяни підступно заманили в Іловайський котел і безжалісно вбили… Організували цей захід штаб Об’єднаних добровольців, Апостольська чота, батальйон ОУН та Айдар. Віддати шану зміг і я.

Люди запалили лампадки, прочитали спільну молитву, а капелани відправили панахиду. На віче виступили і ветерани АТО, серед яких промовив і очевидець Іловайської трагедії боєць із позивним «Дядько». Він зазначив: «жаль та біль стискають мені груди, бо важко мені те згадувати. Був я в той час там і знаю як це було. Прошу вас щиро: пам’ятайте про ці події і розкажіть своїм дітям і внукам. Аби пам’ятали про тих Героїв, що живі і тих, що не з нами. Всі ми боремось за волю України»…

В кінці заходу юнацтво з Апостольської чоти запустили в небо десятки білих повітряних кульок – як символ світла та боротьби за добро. Як зазначила співорганізатор Олена Живко – така символічна акція спрямована у «пам’ять про ті світлі душі, які точно пішли на небо, адже у пеклі вони вже були…»

Волонтерський рух Мeцeнaти для сoлдaтa виражає співчуття усім сім’ям Небесного Легіону у зв’язку з 3 річницею трагедії під Іловайськом. Вічна пам’ять Героям!

0 Комментариев