У Луцьку з’явилися нові зупинки для громадського транспорту

news

У Луцьку збільшили кількість зупинок для електротранспорту. Відповідне рішення ухвалили 3 вересня під час засідання виконавчого комітету Луцької міськради.

Про це повідомляє Волинський інформаційний портал.

 

Згідно із рішенням виконкому, доповнили перелік додаткових зупинок «на вимогу» на тролейбусних маршрутах. Відтепер електротранспорт здійснюватиме посадку та висадку пасажирів на: – проспекті Волі, біля будинку № 70 – вулиці Ковельській, біля будинку № 110 – вулиці Конякіна, біля будинків № 7, а також № 14б – вулиці Єршова, біля будинків на вулиці Травневій, 2, на вулиці Григорія Андрузького, 2, вулиці Гущанській, 49, біля будинку на вулиці Єршова, 7-в, на вулиці Гущанській, 48 та на вулиці Єршова, 11.

Член виконкому Михайо Щур поцікавився, на скільки доцільною є зупинка на проспекті Волі, 70, адже за 50 метрів вона є на Київському майдан. Окрім того, там не передбачена кишеня. Начальник управління транспорту та зв’язку Анатолій Миронюк пояснив, що у Луцьку надають пріоритет для електронного транспорту.

Також були відповідні побажання від мешканців міста. Окрім того, перелік додаткових зупинок «на вимогу» для автобусних та тролейбусних маршрутів доповнили місцем розташування на вулиці Львівській, 92.

0 Комментариев