У Луцьку змагаються легкоатлети зі всієї України. ФОТО

news

Вперше з 1982 року у Луцьку – Перші великі змагання на оновленому Авангарді. Спортсмени зі всієї України змагаються у всіх видах легкої атлетики на оновленому стадіоні «Авангард» сьогодні, 25 вересня. Про це повідомляє Волинська правда.

Від ранку сьогоднішнього дня на оновленому стадіоні «Авангард» істотне пожвавлення: команди зі всієї України змагаються між собою у всіх видах легкої атлетики. Атлети стрибають, бігають, метають. Загалом змагання триватимуть протягом сьогоднішнього дня, а також завтра, 26 вересня. Варто відзначити, що за першість борються не особистісно, а цілими командами. Так, на луцькому стадіоні нині найкращі спортсмени зі всіх регіонів нашої країни.

 

Розпочались змагання з спортивної ходьби, бігу, метання списа, штовхання ядра та стрибків у висоту, довжину. Попереду – стрибки з жердиною, метання диска у різних категоріях. Вболівають за атлетів їх тренери та невелика кількість лучан, які ще зранку прийшли на стадіон поспостерігати за змаганнями. Очікується, що ближче до вечора гостей стане істотно більше. Для останніх, до слова, на території, яка знаходиться біля стадіону організували кіоск, де можна почастуватися напоями та випічкою.

0 Комментариев