У Луцьку змагались 150 юних туристів. ФОТО

news

Близько 150 юних туристів –  школярі м.Луцька, Луцького, Рожищенського, Ківерцівського районів, вихованці туристсько-краєзнавчих гуртків взяли участь у змаганнях «ВЕСНЯНИЙ ТРІАТЛОН», організованих обласним Центром туризму, спорту та екскурсій 10 квітня 2016 року в Ботанічному саду поблизу Палацу учнівської молоді.

Про це повідомили у Волинському центрі туризму.

Вже стало хорошою традицією під час відкриття масових заходів виконувати самостійно гімн України при піднятті державного прапора, що є великим позитивом у вихованні почуття патріотизму в молоді.

Організатори підготували для дітей цікаві дистанції з пішохідного, велосипедного туризму та спортивного орієнтування. Кожен міг випробувати свої сили у будь-якому виді за бажанням. Наймасовішими були старти на туристській «Смузі перешкод», де юні спортсмени демонстрували свої вміння і навички, набуті під час навчання у гуртках.

Паралельно відбувались і змагання зі спортивного орієнтування, у яких взяли участь більше сотні дітей.  За допомогою карти, яку учасники отримували на старті, необхідно було віднайти задану кількість контрольних пунктів, розташованих на схилах поблизу дитячої залізниці. Прихильники велосипедного спорту теж мали можливість показати свою вправність у фігурному водінні велосипеда на облаштованому майданчику зі спеціальними перешкодами біля Палацу учнівської молоді.

Азарт від участі в змаганнях, хороший настрій від спілкування з друзями та хороша сонячна погода залишили приємні враження у кожного. Цікаве, насичене та змістовне дозвілля на природі якнайкраще впливає на формування здорового способу життя, що постійно пропагує в своїй роботі обласний Центр туризму, спорту та екскурсій.

IMG_1240

IMG_1251 IMG_1265 IMG_1268 - копия IMG_1278 - копия IMG_1286 - копия IMG_1330 IMG_1339 - копия IMG_1345 - копия IMG_1355 - копия

0 Комментариев