У Луцьку змагалась у знанні англійської заради квитків у львівський театр

news

Вчора, 21 травня, в рамках Днів Європи у м.Луцьк пройшла лінгвістична олімпіада з англійської мови “English for Lviv Opera”. 

Про це інформує ГО «Фундація розвитку громад», яка була організатором дійства.

Учасники мали змогу проявити свої знання під час виконання письмових завдань та взявши участь у дебатах. Журі олімпіади відзначили високий рівень знань та відмінну підготовку усіх конкурсантів.

Переможцем олімпіади та володаркою головного призу стала Ткач Вікторія. Вона виграла поїздку на двох у Львівський національний академічний театр опери та балету імені С. Крушельницької. Друге місце та відзнаку за участь у дебатах отримав Сімонов Дмитро. Він також не залишився без призу, адже партнери ГО «Фундації розвитку громад» мережа фітнес-центрів «Інтер-атлетика» подарували Дмитру абонемент в спортзал на 1 місяць. Крім того, усі учасники отримали стильні окуляри з Благодійного магазину ГО «Фундації розвитку громад».

Представники ФРГ висловлюють величезну подяку гостям олімпіади — професійним дебатерам Артему Маркесу та Ользі Менько, які провели майстер-клас та організували для учасників дебатний турнір. Завдяки їх старанням, конкурсанти змогли поєднати приємне з корисним – проявити свої розмовні навики та цікаво провести час.

Один з організаторів акції, Мовшук Марія, розповідає: «Вже більше року діє проект «Мовне волонтерство», в рамках якого лучани можуть пройти безкоштовний курс з англійської, німецької та польської мов. Ініціатива набула величезного розголосу! Та ми вирішили не зупинятися на досягнутому й продовжувати популяризувати іноземні мови. Ідея провести олімпіаду у нас з’явилася місяць тому, коли обговорювали святкування Днів Європи. Захід пройшов чудово! Як організатори, так і учасники отримали багато позитивних емоцій. Нам дуже приємно, що у Луцьку проживає так багато талановитих та ініціативних людей».

001 024 028 057 066 067 073

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев