У Луцьку згадували Кобзаря поезією та флешмобом у громадському транспорті

news

Вшанувати великого українця, Тараса Шевченка, вирішили джерельчани, організувавши літературну годину, приурочену до 202-ї річниці від дня народження поета під назвою «Пригоди Тараса Шевченка».

Люди із обмеженими можливостями разом зі студентами Волинської духовної семінарії читали поезії Шевченка та розповідали про поета вчора, 9 березня, у клубі «Патріот Батьківщини».

Ведучі заходу волонтерка та активістка Тетяна Симінська, вихованка Волинського обласного молодіжного Центру реабілітації інвалідів з дитинства «Джерело життя» та Андрій Савєльєв, студент духовної семінарії, розповідали про життєвий шлях Тараса Шевченка.

_FsGeOzuqTs 2GbK3mn7J0A d4bVS72-7E0 EfHbX9EUfXQ

Учасники заходу прочитали поезії, які особливо актуальні у цей непростий для України час.

Після цього вони влаштували флешмоб, читаючи вірші Шевченка у громадському транспорті.

За словами Алли Антонюк, режисера театру «Тамі», яка працює із джерльчанами, захід був бездоганний:

«Зараз настали такі часи, що багато наших людей взагалі можуть і не знати, хто такий Тарас Григорович Шевченко. Ще те покоління нашої молоді, вони і читали і цікавилися, а молоде покоління в основному дуже мало знає колишніх наших письменників. І я думаю, що ці заходи будуть проходити більше, незалежно чи в кінотеатрі, чи в бібліотеках. Людина пізнає, цікавиться, для себе щось відкриває нове. Якщо людина має якесь бажання і мріє, то тут обмежень немає».

gqw5eAbbzL4 gzOJ1fnqyzE Hz3y2kIdRMU

Як зазначила завідувач клубу «Патріот Батьківщини» Ольга Тиха, такі заходи є важливими для нашої молоді. У приміщенні клубу постійно проводять майстер-класи, літературні години, концерти тощо. Зараз, зокрема, тут діє виставка картин Шевченка, а також виставка-продаж організації «Переселенці Криму та Донбасу».

iwQ7mY1gdxY KqCZQA19kCs NDn09SZhy3I NnO5a1gi56c P4FK0DoAGBM q0lJ-Xb9u80 XWUWvBEaASg z38P4anxPA8 zQbqI0IVMa0 gF_PWchQRic i3wWpkL0wdk Ir_9hwDQ-zU

0 Комментариев