У Луцьку збирав гроші хлопець, якого прислав львівський “властелін”. ФОТО

news

У Луцьку затримали чоловіка, який нібито збирав гроші для фонду “Люди сильні духом”.

 

Про це повідомляє активіст Сергій Абрам в Facebook.

 

“Прийшов на АС, дивлюсь, а тут давно знайомий “валантьор-гастрольор-перебіженець”, тепер він був від БФ “Люди сильні духом”. Побачив він мене, але так і продовжив “волонтьорити”. Я йому кажу: “Приїхали…” Він прикинувся, що в нього амнезія і каже, ти хто такий я тебе не знаю і не буду тобі нічого показувати”, – йдеться у повідомленні.

“Ну я номер “102” знаю і пам’ятаю соответсвенно вирішив набрати їх. І цей “волонтьор” починає придумувати, що йому кудись треба. Думаю ну всьо, ти попав. Він рішив все-таки піти далі, ну але я його вздумав зупинити, щоб дочекатися міліцію. І тут був такий концерт, що кращі актори відпочивають. Прохожі спочатку почали обурюватися моїми діями, але я пояснив що викликав міліцію і все стало на свої місця, навіть “валантьор” рота закрив. Він подзвонив до свого начальника, який в нього записаний як “Властелін”, – розповідає активіст.

“Багато хто так своїх начальників називає? Той начальник запропонував щоб ми приїхали у Львів і з ним поговорили, згадавши про львівських активістів, я запропонував, щоб вони до нього під’їхали, але він відмовився. І добавив, що я йому погрожую.

Валантьор сказав, що напише на мене заяву за погрози і за те, що я його затримав. По завершенні розмови приїхав патруль. Оскільки місця було небагато комусь потрібно було їхати в “стакані”, але “валантьор” сказав що він не буде, ну а я погодився) Приїхали ми в міськвідділ я написав заяву і дав пояснення, чи написав той “валантьор” заяву дізнаюсь в понеділок, тепер чекаємо подальшого розвитку справи”, – повідомив Сергій Абрам.

0 Комментариев