У Луцьку збиратимуть книги для супердітей

news

З 3 вересня Благодійний Фонд «СТОПРАК» спільно з книжковим магазином «Книгарня на Волі» розпочинає новий проект «Книга для Super-дитини».

Про це повідомляють у прес-службі благодійного фонду.

 

“В онкогематологічному відділенні Волинської обласної дитячої лікарні, дітки, хворі на рак лікуться до двох-трьох років. За цей довгий проміжок часу, замість ігор та прогулянок, вони відвідують маніпуляційні кабінети… Та незважаючи на те, що досить часто, їм доводиться проходити дуже болючі процедури, малюки поводять себе як справжні «Super-герої»!

Отже, з 3 вересня 2015 року Благодійний Фонд «СТОПРАК», спільно з книжковим магазином «Книгарня на Волі» розпочинає новий проект «Книга для Super-дитини»!

Усі бажаючі підтримати діток, можуть зайти в «Книгарню на Волі», за адресою: м. Луцьк, пр-т Волі, 2 і придбати книгу для малюків хворих на рак”, – йдеться у повідомленні.

До слова, завдяки керівництву «Книгарні на Волі» купівля книг буде за знижкою. Придбані книги зберігатимуться в книгарні, а в кінці кожного місяця волонтери будуть заносити їх діткам у відділення. Також в книгарні буде стояти скринька для збору коштів на книги і медичні препарати.

0 Комментариев