У Луцьку затоплює підвал будинку, в ЖЕК обурюються і “нічим не можуть допомогти”

news

У луцькому будинку на Коперника,66 затоплює підвал – вода тече уже чотири місяці. Причину цього працівники ЖЕК остаточно не знайшли і кажуть мешканцям самостійно вирішувати цю проблему.

Про проблему повідомила мешканка зазначеного будинку у Комунальний патруль.

“Доброго дня, у нас в підвалі вже протягом 4 місяців тече вода. З червня місяця відрами виносимо воду, в плитах водою вже вимитий пісок, в підвалі все зіпсовано, багато речей вже непотрібних від води і сирості. Неодноразово звертались до відповідного нам ЖЕКу №8. Працівники приїзджали, порозбивали стояки, стіни в багатьох квартирах нашого під`їзду, деякі роботи поробили, але вода як текла так і тече. Вияснили, що проблема в 3 квартирі нашого під`їзду, хоча спочатку говорили, що проблема у нашій квартирі і починали бити стіни у ванній кімнаті в нашій квартирі…А в 3 квартирі, яка знаходиться над нашим підвалом, декілька років назад власники робили сучасний ремонт і позамуровували пластикові труби в стіни. Сьогодні працівники ЖЕКу спираються, що труби в стінах потріскали у цій квартирі і озвучують, що нехай вони самі і вирішують ці проблеми”, – йдеться у повідомленні.

“Сьогодні я черговий раз зателефонувала в ЖЕК №8, де підняв телефон старший чоловік, який вже знає наші проблеми і підвищеним тоном кричав в телефон, що вони нам нічим не можуть допомогти і кинув трубку…. Коментарі до працівників такої служби, чесно кажучи відсутні… “Цікаве”таке відношення до мешканців квартир, які вчасно сплачують за комунальні послуги, за утримання будинку…. Допоможіть будь ласка вирішити проблему, тому, що можливі плачевні наслідки, так як будинок вже не новобудова”, – зазначає лучанка.

 

0 Комментариев