У Луцьку заплатити за парковну можна буде через додаток

news

У Луцьку від 14 червня запрацює додаток «SmartLutsk». Завдяки новому застосунку відбуватиметься оплата паркування у місті.

Цей додаток створено з метою легкої та зручної сплати вартості послуг за користування майданчиками для платного паркування транспортних засобів у місті Луцьку.

Тепер Вам не потрібно шукати паркомат та стояти в черзі для здійснення оплати. Сплачуй за паркування швидко та зручно! Відскануй QR-код за допомогою мобільного телефону чи планшету на базі операційної системи Android чи iOS та завантаж — «SmartLutsk»! Завантаживши додаток «SmartLutsk», ви зможете створити персональний кабінет, додати свої транспортні засоби, або засоби, якими ви користуєтесь як водій

– інформує пресслужба муніципальної варти.

В разі винекнення будь-яких труднощів при встановлені додатку та проблем з користуванням, просять звертатися в месенджер Telegram за номером телефону: +38 (067)-332-61-46.

Завантажити додаток – «SmartLutsk», можна швидко та зручно, перейшовши за посиланням!

Посилання для мобільних телефонів та планшетів на базі операційної системи Android — «SmartLutsk» https://play.google.com/store/apps/details?id=com.smartLutsk

Для iOS — операційна система від Applehttps://apps.apple.com/ua/app/smartlutsk/id1586865505

0 Комментариев