У Луцьку залишилась лише одна їдальня, де харчуватимуть переселенців

news

Їдальня у приміщенні Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти – це єдина соціальна їдальня, де від 1 вересня безкоштовно харчують внутрішньо переселених осіб у Луцьку. 

Як розповіла Суспільному директорка департаменту соціальної політики міської ради Вікторія Майборода, з березня у чотирьох школах Луцька працювали соціальні їдальні, де безплатно харчували переселенців.

Щоденно орієнтовно 1 700 внутрішньо переміщених українців харчувалися в їдальнях за талонами. На ці потреби з міського бюджету витратили п’ять мільйонів гривень, ще стільки ж грошей заклали в цю програму до кінця року.

Талонами на харчування можна отримати в департаменті соціальної політики Луцької міської ради. Нині маючи талон, категорія переселенців з дітьми, пенсіонери та люди з інвалідністю, можуть отримати знижку на обід 50%.

Двадцять гривень — оплата з міського бюджету, 25 гривень доплачують внутрішньо переміщені українці. Повна вартість порції становить – 45 гривень,

– говорить Вікторія Майборода.

Додає: інші категорії переселенців, можуть, за наявності талонів, харчуватися в їдальні, сплачуючи повну вартість гарячого харчування за соціальною ціною.

Їдальня у приміщенні Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти розрахована на 60 людей. Раніше тут харчували працівників інститут та вчителів, які підвищували свою кваліфікацію та приїжджали до обласного центру з різних районів,

– говорить директор Волинського інститут післядипломної освіти Петро Олешко.

З його слів, щодня поїсти сюди приходить до сотні людей. Отримати гарячий обід можна з 12:00 до 15:00 години.

Зі слів Вікторії Майбороди, від початку вересня 400 переселенців отримали талони на соціальне харчування. Вони діють впродовж 15 днів.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев