У Луцьку закликають допомогти повірити у новорічне диво діткам з дитбудинків

news

Уже не за горами різдвяні свята. Аби допомогти дітям-інвалідам та дітям-сиротам повірити в справжнє новорічне диво та хоч трішки розбавити сірі будні, ВОГО «Фундація розвитку громад» спільно із Мальтійською службою допомоги вирішили організувати акцію до Дня Св. Миколая «Подаруй дитині радість».

Про це повідомляють у прес-службі організації.

«Історія нашої співпраці та проведення різноманітних благодійних акцій спільно з Мальтійською Службою налічує вже більше 10-ти років. Незважаючи на скрутні часи, ми завжди активно приймали участь в передріздвяних заходах, так само і цього року плануємо долучитися до ініціативи пані Віри та пана Гюнтера Блеккерів та постаратися, щоб радість  та увага не обійшли стороною дітей, для яких готують подарунки від Святого Миколая», – розповідає голова ВОГО «Фундація розвитку громад» Роман Михальчук.

Акція проводиться під гаслом «Допомагаючи іншим, ми допомагаємо собі». До 17 грудня включно проводиться збір солодощів, фруктів, іграшок та коштів. Зауважимо, що виручені гроші будуть спрямовані на закупівлю подарунків.

«Ми впевнені, що радість цих дітей – безцінна», – зауважує керівник відділу проектів ВОГО «Фундація розвитку громад» Олена Ярощук.

Усі зібрані речі напередодні свята організатори особисто привезуть у дитячі будинки та центри, а також підготують театралізовані новорічні вистави.

Принести іграшки та солодощі можна за адресами:

 вул. Стрілецька, 43;

 вул. Карбишева, 1 оф. 414;

 вул. Кафедральна, 17.

Зробити пожертву з позначенням «Подаруй дитині радість» можна на р/р 26009055504051, “ПАТ КБ Приватбанк”, МФО 303440, ЄДРПОУ 37707135

0 Комментариев