У Луцьку зафіксували листівки з “чорним піаром” проти Миколи Романюка

news

В обласному центрі Волинської області 8 листопада Громадянська мережа ОПОРА зафіксувала листівки з елементами «чорного піару» проти кандидата на посаду Луцького міського голови від політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Миколи Романюка.

Про це повідомляють у прес-службі Громадянської мережі ОПОРА.

До Громадянської мережі ОПОРА у Луцьку 8 листопада звернувся голова Луцької міської виборчої комісії Леонід Будцев (представник «Блоку Петра Порошенка «Солідарність») з повідомленням про поширення антиагітаційних листівок під назвою «Чому лучани жили без гарячої води або як Микола Романюк і «Континіум» розікрали ДКП «Луцьктепло», у яких міститься інформація з елементами «чорного піару» про кандидата на посаду Луцького міського голови Миколу Романюка.

Листівки з негативною інформацією про чинного міського голову виконані на власному обладнанні керівника Волинського обласного осередку Радикальної партії Олега Ляшка Володимира Кучера. Він же є автором відповідного тексту.

Lystivka z elementamy chornogo piaru 1

Lystivka z elementamy chornogo piaru 2

Громадянській мережі ОПОРА взяла коментар з цього приводу у керівника Радикальної партії Олега Ляшка на Волині Володимира Кучера.

«Уся ця інформація записана зі слів працівників підприємства «Луцьктепло». Це не «чорний піар». Микола Романюк, який є на сьогодні ще чинним міським головою, особисто відповідає за комунальне господарство у Луцьку, яке перебуває у вкрай занедбаному стані», – розповів Володимир Кучер.

Відповідно до ч. 5, Ст. 60 Закону України «Про місцеві вибори» забороняється розповсюдження завідомо недостовірних відомостей про кандидата, політичну партію або її місцеву організацію – суб’єкта виборчого процесу, а також розповсюдження завідомо недостовірної інформації про підтримку певного кандидата або місцевої організації партії іншими кандидатами, політичними партіями або їх місцевими організаціями.

0 Комментариев