У Луцьку з’явився новий “рогатий” транспорт

news

У тролейбусному парку обласного центру поповнення, надійшли нові машини. В Луцьку триває реалізація проекту «Луцьк без маршруток». Загалом, автопарк Луцького підприємства електротранспорту поповнився майже трьома десятками нових машин!

Нагадаємо, ще в квітні 2020 року Луцька міська рада підписала контракт про постачання 29 нових тролейбусів з ДП «Автоскладальний завод №1 АТ «АК «Богдан Моторс». Перші з них Луцьк отримав восени 2020 року.

Останні ж 8 тролейбусів ДП «Автоскладальний завод №1 АТ «АК «Богдан Моторс» передав Луцькому підприємству електротранспорту наприкінці лютого цього року.

Це — 12-метрові красені з комфортним м’яким салоном, USB портами, точками доступу до wi-fi. В тролейбусів тихий хід, вони екологічні й економічно вигідні, адже споживають вдвічі менше електроенергії. Новинка може перевозити одночасно понад 90 пасажирів, має брендовані червоно-білі кольори і мінімальну можливість автономного ходу.

З передачею техніки підприємству електротранспорту, луцький “тролейбусний” проект не завершується. Після перемоги України у війні з росією у місті впроваджуватимуть наступний. Він передбачає купівлю ще 30-ти нових тролейбусів, шість з яких матимуть автономний хід. Цікаво, що закупівля транспорту вигідна як Луцьку, так і підприємству: міський автопарк оновлюється, а завод фінансово оздоровлюється.

Остання партія з восьми нових тролейбусів уже виїхала на маршрути. Завдяки пандусам та низькій підлозі електротранспорт користується попитом в людей похилого віку й пасажирів із візками.

Управління інформаційної роботи міської ради

0 Комментариев