У Луцьку йде підготовка до другого туру виборів

news

У Луцьку 15 листопада пройде повторне голосування з виборів Луцького міського голови.

Про це стало відомо з постанови Луцької міської виборчої комісії від 30 жовтня 2015 року № 67.

При виготовленні списків виборців для проведення повторного голосування будуть враховані зміни у персональних даних виборців, подані у відомостях періодичного поновлення станом на 3 листопада.

Передача іменних запрошень дільничним виборчим комісіям відбудеться 9 листопада, передача списків виборців — 12 листопада.

Якщо зміни в персональних даних виборця відбудуться у період з 4 до 9 листопада, для того, щоб проголосувати, виборцю необхідно звернутись у відділ ведення Держаного реєстру виборців до 9 листопада включно для внесення таких змін.

Звернутись до суду із адміністративним позовом про уточнення списку виборців можна до 12 листопада включно.

Виборців закликають перевірити своє включення та правильність внесення персональних даних, оскільки списки виборців виготовляються на основі даних Державного реєстру виборців. Для цього необхідно особисто звернутись з паспортом у відділ ведення Державного реєстру виборців або скористатися електронним ресурсом “Особистий кабінет виборця” на сайті Центральної виборчої комісії, а також за посиланням через банер “Виборець повинен знати” на сайті Луцької міської ради.

Якщо ви виявили неточності щодо себе або інших осіб, або не знайшли себе (інших осіб) у списку виборців, не зволікайте із зверненням до відділу ведення Державного реєстру виборців.

Відділ ведення Державного реєстру виборців знаходиться за адресою: м.Луцьк, вул. Богдана Хмельницького, 19, кабінети 109, 103. Відділ працюватиме у робочі дні — з 8.00 до 17.15, у вихідні — з 9.00 до 18.00 (перерва з 13.00 до 14.00).

0 Комментариев