У Луцьку ярмаркували, щоб допомогти хворому хлопчику

news

11 грудня 2016 року у Волинській обласній бібліотеці для юнацтва, що на проспекті Волі, 2, відбувся благодійний захід в рамках проекту «Клуб СуперМама».

Відвідувачі, які не злякались негоди і завітали на ярмарок, мали можливість покуштувати смачні солодощі, зробити зачіску, придбати дитячі речі, прикраси та сувеніри, стати учасниками різноманітних майстер-класів, — інформують організатори.

«Ми надаємо можливість нашим мамам не тільки поспілкуватись на таких заходах, а й нагадати лучанам про благодійність. Є велика кількість діток, яким потрібна допомога. Сьогодні ми збирали кошти для Микитки Музички, який проходить складне лікування за кордоном, – розповідає засновниця клубу Наталія Дятловська, – нам допомагали наші партнери: волинські майстрині – Руслана Лук’янець, Катерина Новак, Тетяна Хрищук, Ольга Мілясевич, стиліст Ірина Галас, художниця Алла Харчук, чарівні юні балерини студії «Жизель» (керівник Олена Бурба) та талановиті вихованці студії Наталії Журавльової. Дякуємо всім учасникам заходу – зібрали 1300 гривень. Кошти разом із подарунком від художниці Алли Харчук передамо родині хлопчика».

Нагадаємо, що проект «Клуб СуперМама» створений для молодих жінок з метою знайомства їх із цікавими людьми та сприяння спілкуванню між собою на важливі теми. У клубі сучасних матусь жінки завжди можуть почути відповіді на хвилюючі питання, поговорити про особисте, поділитись думками, розповісти про власний життєвий досвід. В практиці роботи клубу проведення майстер-класів, тренінгів, зустрічей з психологами, арттерапевтами, педагогами тощо. 

unnamed unnamed (10) unnamed (9) unnamed (8) unnamed (7) unnamed (6) unnamed (5) unnamed (4) unnamed (3) unnamed (2) unnamed (1)

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев