У Луцьку викрили підпільне виробництво автомобільного пального

news

Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки (ТУ БЕБ) у Волинській області закінчили попереднє розслідування у справі про незаконне виготовлення та збут пального.

За результатами слідства встановлено, що протягом січня – липня 2023 року працівник однієї з нафтобаз у Луцьку, використовуючи свій вільний доступ до виробничих майданчиків, незаконно виготовляв пальне. Для цього чоловік придбавав сировину і, використовуючи обладнання, змішував бензин марки А-95 з низькооктановим бензином. Отриманий фальсифікат він продавав значно дешевше ринкової ціни.

Загалом у такий спосіб було виготовлено близько 40 тисяч літрів пального. Крім того, за даними аналітичного підрозділу Територіального управління, підозрюваний легалізував кошти, одержані від продажу контрафактного пального.

Працівнику нафтобази повідомлено про підозру за статтею 204 частини 1 і частини 2 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення, зберігання, придбання та збут незаконно виготовлених підакцизних товарів) та за статтею 209 частини 1 Кримінального кодексу України (легалізація доходів, отриманих злочинним шляхом). Оперативний супровід проводили працівники Служби безпеки України у Волинській області, а керівництво процесом розслідування здійснювала Волинська обласна прокуратура.

0 Комментариев