У Луцьку всі охочі їздитимуть на “Мерседесі”

news

Луцькому підприємству автотранспорту надали дозвіл на продаж транспортних засобів.

Про це повідомляють у прес-службі Луцької міської ради.

Перший заступник міського голови Тарас Яковлев поінформував депутатів щодо необхідності надання дозволу на відчуження основних засобів Луцькому підприємству електротранспорту. За його словами, на балансовому обліку ЛПЕ перебувають автотранспортні засоби, які не використовуються у його господарській діяльності. Для їхнього продажу підприємству необхідний відповідний дозвіл міської ради. Зокрема, планується реалізувати шість автобусів марки “Богдан”. Тарас Яковлев зазначив, що після отримання дозволу на відчуження основних засобів, перелічені транспортні засоби будуть продані на конкурентних засадах. Кошти, отримані від реалізації автотранспортних засобів, будуть використані для поповнення обігових коштів підприємства.

Крім того, Тарас Яковлев попросив також надати дозвіл на продаж й тролейбуса ЗіУ-682, який був введений в експлуатацію у 1984 році. Він зауважив, що цей тролейбус хочуть придбати польські партнери для свого музею, а взамін Луцьк придбає у них за такою ж ціною тролейбус “Мерседес”.

Перший заступник міського голови зауважив, що на усі автобуси і тролейбус, що пропонується продати, зроблена грошово-експортна оцінка.

Міський голова Микола Романюк додав, що на автобуси є уже покупці. Їх хочуть придбати у райони, де шкільні автобуси забрали у зону АТО. Також він повідомив, що ведуться перемовини з “Богдан-Лізинг” щодо узгодження уже усіх моментів та отримання права власності на автобуси “Богдан”, які були взяті у лізинг Луцьким підприємством електротранспорту.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев