У Луцьку вшанували ветеранів педагогічної праці. ФОТО

news

Щорічно у першу неділю жовтня в Україні відзначають День педагогічного працівника. Напередодні професійного свята у Будинку вчителя відбулася святкова зустріч із ветеранами педагогічної праці, у якій взяли участь секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт, начальник управління освіти міської ради Зіновія Лещенко, голова міського комітету профспілки працівників освіти Галина Василенко.

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

Григорій Пустовіт у своєму виступі акцентував на тому, що професія вчителя – це не просто професія, а життєве покликання. “Люди, які носять високе звання “вчитель” – це особливі люди. В усі часи вчителі-ветерани викликали захоплення в учнів, адже вони викладали матеріал зовсім по-іншому, так, що це запам’ятовувалося надовго і було надзвичайно цікаво. Ваш досвід, здобутий під час багаторічної роботи у школі, – це надбання, яке ви передаєте молодим вчителям. Люди старші за віком, переповнені досвідом та життєвою мудрістю. Передавайте свої професійні навички наступникам, діліться неоціненним досвідом із тими, хто продовжуватиме вашу благородну справу. Напередодні Дня вчителя хочеться побажати вам щастя, здоров’я, мирного неба і душевного спокою. Нехай Господь оберігає вас!” -сказав Григорій Пустовіт.

Своїх колег напередодні Дня вчителя привітала й начальник управління освіти міської ради Зіновія Лещенко. “Ви – творці педагогічної історії. Дякую за ваш багаторічний досвід роботи на педагогічній ниві та неоціненний вклад у розвиток науки”, -акцентувала вона.

Для учасників та гостей заходу звучали пісенні дарунки у виконанні народного аматорського колективу «Передзвін», вокальної групи “Вишенька”, аматорського клубу “Життєлюби”, інших художніх колективів та виконавців.

Автор статті: Iryna Hupalo

0 Комментариев