У Луцьку вшанували пам’ять визволителів міста під час Другої світової війни

news

2 лютого 1944 року місто Луцьк було звільнене від нацистських загарбників. Сьогодні минає 73-тя річниця визволення Луцька від окупаційних військ.

Аби віддати шану тим, хто ціною власного життя захищав рідний край у роки Другої світової війни, біля пам’ятника Невідомому солдату на меморіальному комплексі “Вічна слава” зібралися представники міської та обласної влади, підприємств, громадських організацій, установ, ветерани, учні, — йдеться на сайті Луцької міської ради.

   У заході взяли участь заступник голови обласної ради Роман Карпюк, перший заступник міського голови Тарас Яковлев, секретар міської ради Юлія Вусенко та депутати міської ради.

   Священнослужителі УПЦ КП відправили панахиду за загиблими.

   Звернувшись до учасників зібрання, перший заступник міського голови Тарас Яковлев зазначив: “Сьогодні ми відзначаємо пам’ятну дату — 73-тю річницю звільнення нашого міста. Ця перемога дісталася нам ціною багатьох життів. Героїчний подвиг ветеранів назавжди повинен закарбуватися у пам’яті нащадків. Проте, на жаль, сьогодні Україна знову перебуває у стані війни, виборюючи на східних рубежах право бути вільною. Аби не повторювати гірких помилок минулого, кожен повинен пам’ятати і шанувати свою історію”, – сказав він.

   Учасники заходу вшанували пам’ять загиблих героїв хвилиною мовчання. Після цього представники влади, громадськості та ветерани поклали квіти до пам’ятного знака Невідомому солдату.

   На завершення прозвучав Державний Гімн України.

   Протягом лютого у навчальних закладах та бібліотеках міста будуть організовані тематичні години, літературні виставки, експозиції, що висвітлюють історичні події визволення міста Луцька від нацистських загарбників.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев