У Луцьку вшанували пам’ять Михайла Грушевського

news

Сьогодні, 25 листопада, відбулося покладання квітів до пам’ятника Президенту УНР Михайлу Грушевському з нагоди вшанування його пам’яті.

Про це повідомляють у прес-службі Луцької міської ради.

У заході взяли участь заступник голови обласної державної адміністрації Світлана Мишковець, заступник міського голови, керуючий справами виконкому Юрій Вербич, представники підприємств, установ, організацій, громадських об’єднань, учнівська молодь.

Говорячи про особистість Михайла Грушевського, Юрій Вербич зауважив, що його історична спадщина є дуже важливою та актуальною для сьогоднішнього дня. “Треба вчитися, треба пам’ятати його постулати, що держава може бути тоді самостійною, розвиненою, сучасною, демократичною, коли вона буде вміти себе захищати. Сьогодні ці слова актуальні як ніколи і, вшановуючи його пам’ять, ми повинні не забувати таких людей, вчитися і виконувати ці заповіти”, – наголосив він.

Нагадаємо, що протягом тижня у навчальних закладах міста триватимуть тематичні уроки, присвячені життю та діяльності першого Президента УНР Михайла Грушевського, у бібліотечних закладах — книжкові виставки.

0 Комментариев