У Луцьку вшанували Героїв Небесної Сотні. ФОТО

news

Молитвами та почесною ходою вшанували лучани тих, хто загинув на Майдані два роки тому.

Вшанувати сьогодні, 19 лютого, пам’ять Героїв зібралися на Театральному майдані міста. Захід розпочався із молебні біля фотостенда загиблим. Опісля розпочалась урочиста хода до Меморіалу слави.

На одній із машин можна було помітити плакат «Владо! Сьогодні помовчи!» Варто відзначити, що, дійсно, ніхто із політиків чи представників влади сьогодні не виступав.

Один із учасників тодішніх подій, отець Богдан, настоятель храму Святої Параскеви П’ятниці села Милуші Луцького району пригадав, що відчували тоді люди на Майдані – хтось був у розпачі, хтось думав, що то уже кінець світу.

Представники духовенства закликали пам’ятати про Небесну сотню. Поділився своїми спогадами про сина також батько загиблого героя Василя Мойсея Михайло – Іванович. Він тоді розмовляв із сином по телефону. Василь сказав, що треба бігти, тримати оборону, через декілька хвилин передзвонить. Батько нагадав, що минуло уже два роки, а ніхто досі не покараний за ті події.

cplFkTSsq5k

Митрополит Луцький та Волинський Михаїл наголосив, що війна буде доти, доки ми будемо грішити та закликав усіх мінятися:

«Хто така влада? Це наші брати і сестри. Ось тут стоящий – це чийсь родич, в Києві сидящий – це чийсь родич. Слухаючи його, який каже я взяв взятку, ми йому не кажемо, ти згрішив, ти зробив недобре, ми потураємо гріху, значить стаємо співучасником. Тому не треба пальцями показувати на когось – ось вони погані, цей палець повинен бути вказаний на тебе. Ти змінився? Згадуючи Небесну Сотню, ти став інший? Що ти доброго зробив сьогодні для України: вдома, біля свого будинку, в своєму місті, яку ти думку висловлюєш, яку ти думку не підтримуєш. Бактерія розвивається в сприятливому середовищі. Ті, хто керує нами, будуть робити лише те, що ми їм дозволимо. Ми їм дозволимо грішити – вони будуть грішити. Ми не дозволимо – будуть жити правильно. Тому ніколи не кажіть, що хтось винуватий – Президент, прем’єр, Верховна Рада чи будь-хто, винуваті ми, бо ми є джерелом цієї влади. Ми їм дозволяєм робити те, що показують по телебаченню. Тому во ім’я цих хлопців, які торкаються нашого серця, давайте мінятися кожен із нас».

На закінчення урочистого заходу всі присутні виконали Державний Гімн України.

  • bg8Bedg3PFQ t0FYBxP9548 s5SA7mzGeZo MqkGYEZMlos EqUFeiFSp8MRo45l2fC9q4 cmvgn6TxwyY XzYDy42tnq0 UHNFQWBANuo AO72Z819IdQ F0IZqopfkc4 dPeUIfzIkuU Zdd88tKVmQ8 KAOMb0z7Ma4 WVPhLCF2oOAFy1GmSICtfM X2U5FR9qMr8 D503KwCLMUw 2d388J1P_dg xdtVhZmNdQk uThUTO6SOJA hTA3-KOk0bg uXDb1ZvmD-M klPNFSeK454 y3xGB9rgPDQyLw3NVIYYS0 NgjG6R8RiPY uB81MGL5JaI cTWOya7diY0 zS--cjfziVA eXJeOHhn5u4 78utuwFUikw REwjmmEvcP8 UjIPUolOwPw ymslGDe529Q 1GVa-4DR54E KRKlpZNxLVc ZxTVLjy1pZA WcJb5aoY2Os fobAG_tGreo 3CeQFEL8kgg R_QlRcPLSS0 ngBoE1653E0 fR4yh7M4HgsAImzDrG9DxY
0 Комментариев