У Луцьку вперше відбувся етнофестиваль з кулінарії

news

Етнофестиваль кулінарного мистецтва, присвячений українській національній кухні, вперше відбувся у Коледжі технологій, бізнесу та права СНУ імені Лесі Українки.  У приготуванні улюблених страв українців позмагалися п’ять команд із різних регіонів західної України.

Про це повідомляє ВОДТРК.

Учасники продемонстрували артистичні та кулінарні навички у таких конкурсах: привітальне слово; приготування борщу з грибами; формування вареників з наданої начинки,  сервірування столу на тему: «Нашому роду – нема переводу». Кожне завдання компетентне журі оцінювало за відповідними критеріями: швидкість, раціональне використання продуктів, смакові якості, дотримання технології приготування, сервірування, дотримання санітарних норм і правил, оригінальність та дотримання національних традицій.

«Ми звикли бачити красу, а сьогодні буде нагода її ще спробувати.  Я рада, що у нас є заклади, які популяризують у світлі національно-патріотичного виховання наші українські етнографічні традиції», − наголосила виконувач обов’язків начальника управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації Людмила Плахотна.

Підбивши підсумки, журі відзначило кращих  дипломами лауреатів у наступних номінаціях: найкраще поєднання етнотрадицій із сучасним сервіруванням («Юні технологи»), найкраще поєднання етнотрадицій та гостинності («Профі»), найкраще поєднання етнотрадицій і кулінарного мистецтва («Львівські газди»), найкраще поєднання етнотрадицій в організації обслуговування («Коопгосподиня»), найкраще поєднання етнотрадицій з сучасною кухнею («Газди з Буковини»).

0 Комментариев